Wizja i misja

misja

Chcemy zaoferować naszym uczniom doskonałe usługi edukacyjne realizowane przez wyspecjalizowaną kadrę, podnoszącą nieustannie swoje kompetencje, przy udziale nowoczesnego zaplecza gospodarczego oraz wkraczających w obszar lekcyjny najnowszych technologii. Nasza szkoła stwarza uczniom doskonałą atmosferę, sprzyjającą rozwojowi, przygotowującą je do rozsądnego działania w świecie oferującym niezliczoną możliwość wyborów. Mając na względzie fakt, że małe dzieci mają najdogodniejsze predyspozycje do nauki języków obcych, w każdej z naszych klas wprowadziliśmy rozszerzony program nauczania języka angielskiego w wymiarze 7 spotkań tygodniowo w tym zajęcia z native speakerem.
Szkoła Podstawowa jest miejsce nie tylko zdobywania wiedzy i umiejętności, ale również mądrości życiowej, dlatego nasi uczniowie realizują wiele dodatkowych projektów, uczęszczają na dodatkowe zajęcia rozwijające. (Zarówno te oferowane przez uczących w naszej szkole nauczycieli jak i te oferowane przez specjalistów danej dziedziny).
Pragniemy, aby „Szkoła dla dziecka” była zarówno wyróżniającym się pod każdym względem obszarem edukacyjnym, jak i miejscem, w którym można doskonalić umiejętności kluczowe takie jak: planowanie własnego czasu pracy, umiejętność rozwiązywania problemów, współpracę w zespole czy stosowanie technologii informacyjnej tak, aby zostały one wykorzystane w normalnym, codziennym i praktycznym życiu.

Dodaj komentarz